AdWordsNET - Reklam Alanı - 468x60

AdWordsNET, İnternet Reklamcılığı ve Arama Motoru Pazarlama Danışmanlığı!
Google! Dünya'nın en çok tıklanan web sitesi. Peki Google'ı bir reklam platformu olarak gördünüz mü hiç?
Evet! Eğer bir Google reklam vereni olmak istiyorsanız veya bu reklam platformunu zaten kullanıyorsanız
size oldukça iyi bir haberimiz var. AdWordsNET yaklaşık 8 yıllık deneyimini sizlerle paylaşıyor.

   
 Müşteri Hizmetleri: (0) 506 438 9206
   
   
 Sıcak Haber: 2011 Milletvekili Seçimleri Detaylar..
Giriş Planı
   
Kurulum Planı
   
Bütçe Planı

Google AdWords Reklamcılık Programı hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşmanın en basit ve ucuz yoludur. Öyle ki müşteriniz olabilecek kullanıcıların yaptığı Google aramalarında web sitenizi 1. sırada gösterebilirsiniz. Hizmet vermediğiniz bölgelerdeki kullanıcılara reklamınızı göstermek istemiyorsanız Google AdWords Reklamcılık Programı bu konuda da çözümler sunarak gereksiz maliyetlerden sizi kurtarır. Belki de bazı saatler arasında çalışmak istemiyorsunuz ve bu saatlerde reklamınızın gözükmesi size fazladan maliyet getirebilir. Oysa Google AdWords Reklamcılık Programı istediğiniz saatlerde reklamınızı göstermeyecek şekilde programlanabilir. Peki bu çözümlerin nasıl yapılandırılacağını biliyor musunuz? Merak etmeyin! AdWordsNET uzman AdWords Danışmanları ile size kâr ettirecek tüm çözümleri sunuyor. AdWordsNET danışmanlık hizmetleri hakkında detaylı bilgi için lütfen TIKLAYIN!

AdWordsNET Ne Yapıyor?

AdwordsNET internet reklamcılığı danışmanlık servisidir. Kuruluşunuzun internet reklamlarını kurgular, düzenler, takip eder ve rapolar. Bu hizmetlerin yanında; 

  • Uygun reklam stratejisi önerileri,
  • İnteraktif reklam projeleri desteği,
  • Sektörel Arama Hacmi istatistikleri,
  • SEO SEF ve SEM danışmanlığı,

alanlarında da hizmet vermektedir.

İnternet Reklam Platformları

İnternet Reklam Platformları, ücretli veya ücretsiz reklam verebildiğiniz internet platformlarıdır. AdWordsNET'in en önemli hizmetlerinden biri de kurumsal kimliğinize uygun bulduğumuz ÜCRETSİZ platformdaki reklamlarınızı da yönetmesidir. Başka bir deyişle AdWordsNET, reklamlarınızı sektörünüzle ilgili tüm platformlarda ücretsiz olarak yayınlar ve bu reklamlarınızın kontrolünü sizin adınıza üstlenir.

Online satış, emlak, otomobil, sağlık ürünleri, nakliye ve daha birçok sektördeki araştırmalarımız sonucu size en uygun platformlarda ücretsiz olarak reklamlarınızın yayınlandığını ve geridönüşün en üst seviyede olmasını sağlayan AdWordsNET ücretsiz platformlarda yayınlanan reklamlarınızın yönetimi için sizden ek ücret talep etmemektedir.

AdWordsNET | Google AdWords danışmanlık hizmetleri.


Sponsor Bağlantılar

 
 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #b487c5 #af8cb4 #3ac3c6